Vodafone

Vodafone 15 Temmuz 2022 Hediyesi

5/5 - (1 vote)

Vodafone 15 Temmuz 2022 hediyesi ile yine abonelerinin karşısında. 2016 yılında gerçekleşen elim darbe girişimi pek çok vatandaşımızı olumsuz etkiledi. Vodafone’da bu özel günde kendine yakışanı yaparak tüm aboneleri için birbirinden etkileyici hediyeler vermeye başladı.

Vodafone faturalı ya da faturasız olan herkes 15 Temmuz hediyesi fırsatlarından yararlanabilecek. Üzücü olayın 6. yılında Vodafone tarafından verilen hediyeleri hep beraber inceleyeceğiz.

BÜYÜK Fırsattan Yararlanmak İçin Yazımızın Sonunu Mutlaka Okuyun!

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Nedir?

Vodafone 15 Temmuz hediyesi kapsamında tüm abonelerine pek çok fırsat sunuyor. Bu fırsatlar içerisinde ise en çok ilgi gören kampanya Vodafone 15 Temmuz bedava internet kampanyası oldu. Hediye internet kazanmak isteyen vatandaşların aşağıda verilen talimatlara uyması yeterli gelecektir.

Vodafone 15 Temmuz 2022 Hediyesi

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz bedava internet 2022 kampanyasına dahil olmak için yapmanız gereken “Vodafone Yanımda” uygulamasına girmek olacaktır. Burada “Seviyorum İnterneti” kategorisine giren tüm kullanıcılar 3 GB bedava internet hakkı elde edecek.

Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Vodafone Hoş Geldin Hediyesi ile 20 GB Kazan!

Görüldüğü üzere Vodafone 15 Temmuz 2022 hediyesi elde edebilmek için Seviyorum İnterneti platformuna giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Hediye İnternet Paketi

Vodafone 15 temmuz 2022 hediyesi sadece Vodafone değil Turkcell ve Türk Telekom aboneleri içinde sunulmuştur. Demokrasi ve Milli Birlik Günü için Vodafone birçok insanın takdirini kazanmayı başarmıştır. Vodafone 3 GB bedava internet kampanyası dışında aynı zamanda bedava dakika ve bedava SMS fırsatını da tüm abonelerine sunmuştur. Dakika ve SMS kampanyasına ise yalnızca Vodafone aboneleri yararlanabilir.

Vodafone 15 Temmuz 2022 Hediyesi Ne Kadar Süre Geçerli?

Kampanyaya yalnızca Vodafone aboneleri değil aynı zamanda diğer operatör kullanıcıları da katılabilirler. Böylelikle 15 Temmuz Birlik ve Dayanışma günü hediyesi olarak Vodafone pek çok kişinin takdirini toplamış durumda.

Vodafone tarafından 15 temmuz hediyesi olarak verilen bu kampanya yalnızca 15 Temmuz günü için geçerlidir. 1 günlük olan bu kampanya 15 Temmuz 2022 saat 23.59’da son bulacaktır.

FIRSAT

Aşağıda yorum kısmına “Vodafone bedava internet” istediğinizi ifade ettiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresinize bedava internet kazanma yöntemini göndereceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu