Turkcell

Turkcell Bedava Dakika 2022 Kampanyası

Rate this post

Turkcell, tıpkı diğer operatörler gibi yalnızca bedava internet değil aynı zamanda bedava dakika hizmeti de sunuyor. Turkcell bedava dakika 2022 fırsatlarından sizlerde faydalanarak sevdiklerinizle beraber özgürce konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bedava dakika kazanmak için ekstra harcama yapmanıza da gerek yok!

BÜYÜK Fırsattan Yararlanmak İçin Yazımızın Sonunu Mutlaka Okuyun!

Turkcell Bedava Dakika Nedir?

Turkcell bedava dakika kampanyası, Turkcell operatörünün aboneleri için oluşturduğu ücretsiz konuşma fırsatıdır. Bu sayede Turkcell aboneleri sevdikleriyle diledikleri gibi özgürce konuşabilir. Bu kampanya senenin belirli dönemlerinde yapılıyor. O yüzden daha fazla geç olmadan sizlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

Turkcell bedava dakika 2022 fırsatları ile yalnızca Turkcell’lilerle değil aynı zamanda diğer operatördeki sevdiklerinizle de ücretsiz görüşebilirsiniz. Kampanyadan kampanyaya göre bu durum farklılık gösterebilir. Bazı kampanyalarda size verilen bedava dakika hakkınızı yalnızca Turkcell aboneleriyle kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika 2022 Nasıl Yapılır?

Sizlerde Turkcell bedava dakika 2022 kampanyasından ücretsiz bir şekilde yararlanmak istiyorsanız Turkcell BIP uygulamasını cep telefonunuza indirin. Uygulamaya girdikten sonra fırsatlar kategorisine girerek bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma Nasıl Yapılır?

Yalnızca Turkcell’lilerle değil diğer operatörlerle de bedava konuşmak istiyorsanız “SURPRIZ” yazıp 2222’ye SMS gönderin. Bu SMS karşılığı olarak ya bedava dakika kazanırsınız ya da bedava internet kazanırsınız.

Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Turkcell 4.5G Bedava İnternet 2022

Ayrıca “EVET DK” yazıp 4323’e kısa mesaj göndererek de bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell ile her yöne ücretsiz konuşma yapmak artık çok daha kolay.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2022

Turkcell bedava dakika 2022 kampanyasına dahil olmak için Bip uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Bip anlık mesajlaşma uygulamasını ne kadar aktif kullanırsan o kadar bedava dakika kazanma şansını da arttırmış olursun. Arkadaşlarınla daha fazla konuş ve daha fazla bedava dakika kazan.

Turkcell GNÇ uygulamasını da kullanarak haftada iki defa bedava dakika kazanabilirsiniz. Bunun için GNÇ uygulmasına girip Çatlat bölümünden bedava dakikalara erişebilirsiniz.

Bu uygulamalar haricinde Turkcell Hesabım uygulaması ile de bedava dakika kazanabilirsiniz. Burada Alla Kazan kısmına girerek sizlerde bedava dakika fırsatının yanı sıra bedava internet hakkı da elde edebilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava Dakika

Turkcell Bip uygulaması ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell BİP uygulamasını indirin ve arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayın ve görüntülü konuşun. Ne kadar çok konuşursanız o kadar çok bedava dakika kazanırsınız.

Aynı zamanda “BIP 100DK” yazıp 2200’a SMS göndererek de 100 dakika konuşmayı 1 TL’ye satın alabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell bedava dakika 2022 kampanyası kapsamında bedava dakika kazanmak artık çok daha pratik ve kolay. Bunun için “GEL DK” yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterlidir. Ayrıca,

  • “SURPRIZ” yazıp 2222’ye SMS göndererek de bedava dakika kazanabilirsiniz.
  • “EVET DK” yazıp 4323’e SMS göndererek bedava dakika kazanabilirsiniz.

FIRSAT

Aşağıda yorum kısmına “Turkcell bedava internet” istediğinizi ifade ettiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresinize bedava internet kazanma yöntemini göndereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu