Turkcell

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet 2022

5/5 - (1 vote)

15 Temmuz 2022 tarihi tüm Türkiye için önemli bir gündür. Bu özel günde Turkcell 15 Temmuz bedava internet 2022 kampanyası ile tüm abonelerinin karşısına çıkıyor. 15 Temmuz 2016 senesinde hain darbe girişimi esnasında çok sayıda şehit veren Türkiye, bu anlamlı günde vatandaşlarını unutmayan Turkcell’e teşekkürlerini iletiyor.

Her sene olduğu gibi bu yıl da Turkcell 15 Temmuz kampanyası ile tüm abonelerine büyük bir jest yapıyor. Turkcell, bedava internet imkanının yanı sıra bedava SMS kampanyasını da kullanıcılarına sundu.

BÜYÜK Fırsattan Yararlanmak İçin Yazımızın Sonunu Mutlaka Okuyun!

Turkcell 15 Temmuz Kampanyası Nedir?

Turkcell 15 Temmuz hediyesi kapsamında tüm abonelerine birbirinden kazançlı fırsatlar sunuyor. 2016 yılında yaşanan hain darbe girişimi tüm Türkiye’nin kalbinde büyük bir üzüntüye sebep oldu. Turkcell’de bu özel günde tüm abonelerine unutulmaz bir hediye vererek pek çok kişinin takdirini toplar.

Bu özel günde siz de Turkcell 15 Temmuz bedava internet 2022 kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, bazı adımları takip etmeniz yeterli gelecektir.

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet 2022

Turkcell 15 Temmuz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz bedava internet hediyesi kapsamında kullanıcılarına pek çok fırsat sundu. İlk olarak 15 Temmuz kampanyasından yararlanmak için “1507”ye boş mesaj göndererek bu özel günde 5 TL bağışta bulunabilirsiniz. Turkcell bedava SMS kazanmak için bu adımı uygulamalısınız. Bu sayede siz de 15 Temmuz için bağışta bulunabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Turkcell 4.5G Bedava İnternet 2022

15 Temmuz bedava internet kapsamında verilen hediyeler yalnızca 1 gün süreyle geçerlidir. Hattınıza tanımlanan bedava internet ya da bedava SMS kampanyası 15 Temmuz 2022 saat 23.59’a kadar geçerlidir.

Turkcell Milli Dayanışma Günü Hediyesi Bu Yıl Verilecek mi?

15 Temmuz 2022 tarihinde ilan edilmiş herhangi bir bedava internet kampanyası henüz duyurulmadı. Turkcell tarafından yayınlanan kampanya ve hediye internet fırsatını ilk sizlerle paylaşacağız. Turkcell Milli Dayanışma Günü hediyesi henüz yayınlanmasa da yine de çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  • Turkcell BIP uygulamasına girerek Kim 1 GB ister? Kampanyasına katılabilirsiniz. Karşınıza çıkan sorulara doğru cevap vermeniz durumunda 1 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.
  • Turkcell Yaani uygulamasına girdikten sonra bir süre uygulama içerisinde beklemeniz durumunda hediye internet hakkı verilecektir.
  • Turkcell Dergilik uygulamasını cep telefonunuza indirin ve size özel tanımlanmış olan bedava internet hakkından yararlanın.

FIRSAT

Aşağıda yorum kısmına “Turkcell bedava internet” istediğinizi ifade ettiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresinize bedava internet kazanma yöntemini göndereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu