Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet 2022

5/5 - (1 vote)

Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından faydalandırılmaktadır. Türk Telekom’un Avea paketleri de bu avantajlardan faydalanabilecek. Avantajlı internet paketlerinden faydalanmak için, kullanıcıların Türk Telekom kullanıcısı olması veya mevcut diğer operatörlere bağlı telefon numaralarını, Türk Telekom’a taşımaları yeterli olacak.

Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından faydalanacak olan Türk Telekom aboneleri, daha fazla internet erişimine sahip olacak. Türk Telekom bu sayede müşterilerine daha kaliteli hizmet sunarak, abone sayısını artırmayı hedeflemektedir.

BÜYÜK Fırsattan Yararlanmak İçin Yazımızın Sonunu Mutlaka Okuyun!

Türk Telekom Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom, faturalı ve faturasız paket kullanan müşterilerine, sunulan paket hizmeti karşılığında internet paketi tanımlamaktadır. Tarifeye ek olarak, kullanıcılar Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından faydalanarak, herhangi bir ek ücret ödemeden internet erişimini sağlayabilecek. Geçen yıllarda da benzer şekilde sürpriz bedava internet paketi hizmetleri, Türk Telekom’un açıkladığına göre 2022 yılında da devam edecek. Bu sayede Türk Telekom, müşteri potansiyelini artırmış durumda.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet avantajlarından faydalanmak için Avea, faturalı veya faturasız Türk Telekom aboneliklerinden birine sahip olmak yeterli olacak. Ayrıca aboneliğini Türk Telekoma taşıyan kullanıcılar içinde sürpriz internet paketleri bulunmakta. Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından faydalanacak aboneler, operatörün sunmuş olduğu hoş geldin paketinden faydalanır.

Hoş geldin bedava internet paketi, abonelerin hesabına otomatik olarak yüklenir. Üstelik bunun için ekstra bir ücret ödeme yapmaz. Operatörün diğer bedava internet paketlerinden faydalanacak aboneler, kısa sms yolu ile, operatörün uygulama penceresinden veya müşteri hizmetleri online işlemlerinden ulaşarak, sürpriz internet paketlerinden faydalanır.

Türk Telekom bazı özel günlerde bedava internet paketini, abone hesaplarına otomatik olarak tanımlamaktadır. Bu sayede operatöre bağlı bulunan, akıllı telefon kullanıcıları konforlu internet erişimine sahip olurlar.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

2022 Aboneler, Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından faydalanmak için, uygulamalarını kullanarak işlemi kolayca gerçekleştirir. Operatörün selfy 1GB bedava internet avantajından faydalanmak için, 4545’e kısa mesaj olarak MOR HEDİYE yazarak göndermesi gerekir. Faturasız hat abonelerinin tek seferde 25 TL yükleme yapması yeterli olacaktır. Türk Telekom online işlemler uygulaması ile bedava internet kazanmak mümkün. Online işlemler üzerinden abonelerin TL yüklemesi durumunda 1 GB bedava internet kazanırlar. Abonelerin 5555 telefon numarasına, 1 GB KAZAN mesajını göndermeleri yeterli olacaktır. Gelen onay mesajı ile aboneler ücretsiz internet paketini kullanmaya başlarlar. Üstelik paketten bir hafta süreyle geçerlidir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom’un bedava internet hilesi uygulaması bulunmaz. Türk Telekom abonelerine sözleşme dahilinde, tercih edilen internet paketlerini hatlarına tanımlamaktadır. Operatörün bedava internet paketlerinden faydalanmak isteyen abonelerin, operatörün bedava internet paketi kazanabilme yönergelerini takip etmesi gerekir. Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından, tüm aboneler kullandıkları paketlere göre, eşit bir şekilde faydalanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Türk Telekom faturalı aboneleri bedava internet paketlerinden faydalanır. Türk Telekom bedava internet 2022 avantajından faydalanmak isteyen faturaları aboneler, fiziki faturalarını, e-fatura sistemine geçirdiklerinde, 1 GB bedava internet paketi kazanır. E-fatura sistemine geçiş yapmak için en yakın Türk Telekom bayi, müşteri hizmetlerinin online işlemleri veya e-fatura yazarak kısa mesaj göndererek gerçekleştirilir.

Türk Telekom bedava internet 2022 avantajından faydalanacak aboneler, E-fatura sistemine geçmek için, 1 GB yazıp arasında bir karakter boşluk bırakarak, abone e-posta adresini yazarak 3008’e kısa mesaj gönderir. E-fatura bedava internet paketlerinden aboneler, bir defaya mahsus yararlanır.

Türk Telekom yeni gelen müşterilerine ve aboneliklerini taşıyanlara, Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyaları dahilinde, 4 GB bedava internet vermektedir. Abonelerin işlemi gerçekleştirmesi için, BALLI 4 GB yazarak, 2070’e kısa mesaj olarak göndermesi gerekir. Faturalı aboneler, Türk Telekom online işlemler uygulamasında, sil-süpür uygulamasını kullanarak sürpriz bedava internet, SMS kazanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız

Faturasız hat kullanan aboneler’de Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından faydalanır. Faturasız aboneler hatlarına en az 15 TL olmak üzere yükleme yaptıklarında, 1 GB bedava internet imkanlarından faydalanır. Türk Telekom faturasız hat sahipleri bedava internet paketlerinden her ay yükledikleri TL karşılığında 1 GB, 2 GB ve 5 GB bedava internet kazanabilir.

Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyaları dahilinde, faturasız hat aboneleri de hoş geldin kampanyasından faydalanır. Bu sayede 4 GB bedava internet kazanırlar.

Türk Telekom İnternet Bedava Abonelerine cazip avantajlar sunan Türk Telekom, 2022 yılında da kampanyalarla sürpriz hediyeler sunuyor. Türk Telekom bedava internet 2022 avantajlarından faydalanmak isteyen aboneler, gündemi yakından takip ediyor. Geçtiğimiz yıllarda uzaktan eğitim kampanyasına, bedava internetle destek veren Türk Telekom’un, 2022 yılı içinde sürprizleri bulunuyor. Türk Telekom faturalı, faturasız ve avea müşterileri için, hoş geldin kampanyası 2022 yılı içinde devam ettiriliyor. Türk Telekom aboneleri, faturalı ve faturasız hatlarına ait sim kartlarını, 4.5G hizmetine geçiş yaptıklarında, bir defaya mahsus 1 GB bedava internet kazanıyor.

Abonelerin bu avantajdan faydalanabilmesi için, değişim yapacakları sim kartlarının 4,5G’ye uyumlu olmaması gerekmekte. Aboneler sim kartı değişikliğini, en yakın Türk Telekom bayilerinden gerçekleştirerek, 5555’e 4,5G yazarak kısa mesaj olarak göndermeleri yeterli olacaktır. Faturasız hat sahipleri TL yükleyerek bedava internet avantajlarından 2022 yılında da faydalanmaya devam edecek. 2022 yılında da özel günler için, aboneler bedava internet paketlerinden faydalanacak.

Türk Telekom Arıza Bedava İnternet

Türk Telekom Arıza Bedava İnternet

Türk Telekom, evde internet aboneli bulunan kullanıcılarını da ücretsiz internetten hediye etmektedir. Türk Telekom ücretsiz internet 2022 kampanyaları kapsamında ücretsiz internet kullanmak isteyen abonelerin, Türk Telekom evde internet alt yapısını kullanmaları, arıza oluşması durumunda arıza bildirimi yapmaları gerekir.

Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Abonelerin evde bulunan internet arızaları giderilene kadar, cep telefonu aboneliğine 2 GB ücretsiz internet tanımlanır. Bu sayede evde internet arızasından dolayı, abone internet erişimine kesintisiz devam eder. Üstelik arıza giderildiğinde bile, 2 GB ücretsiz internet paketini kullanmaya devam eder. Arıza bildiriminde bulunan abonelerin bu hizmetten faydalanabilmesi için, arıza kaydı kodunun kısa mesaj olarak 5555’e göndermeleri yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Mevcut Türk Telekom aboneleri veya aboneliklerini Türk Telekom’a taşımayı düşünenler, Türk Telekom ücretsiz internet 2022 kampanyaları devam etmektedir. Aboneler bedava internet sayesinde internette daha fazla vakit geçirme, sosyal medyayı daha uzun süre kullanabilme, video ve diğer içeriklerle hoşça vakti geçirme imkanına salip olur.

Türk Telekom ücretsiz internet 2022 kampanyalarını sürdürmektedir. Bunlardan en bilineni 4 GB’lık hoş geldin paketidir. Aboneler kampanya kapsamında yeni gelen abonelerine, sözleşmede yer alan internet tarifelerine ek olarak 4 GB interneti ücretsiz olarak verir. Ayrıca Türk Telekom aboneliği bulunan kullanıcılar, operatörün uygulamasını cep telefonlarına indirerek silme süpürme kampanyasından faydalanır. Silme süpürme uygulamasında, aboneler bedava internet, bedava SMS ve dakika kazanırlar. Üstelik uygulama defaten kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Türk Telekom Bedava İnternet Vpn

Aboneler Türk Telekom ücretsiz internet 2022 kampanyalarından faydalanabilmesi için, akıllı telefonlarına Vpn uygulamasını indirmesi gerekir. Play Store uygulama penceresinden, Türk Telekom bedava internet Vpn uygulaması indiren aboneler, ücretsiz internet hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Uygulama penceresinde profil kısmına Türk Telekom, Server kısmına ID numarası, Rome Port kısmına 443, Local Port kısmına 1080 yazılarak uygulama aktif edilir. Bu sayede aboneler bedava internet avantajlarından faydalanır.

Türk Telekom Muud Bedava İnternet

Abonelerine cazip hizmetler sunan Türk Telekom sürpriz hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyası müzik severler içinde avantajlı hizmetler sunuyor. Muud müzik uygulamasını telefonlarına indiren ve kayıt olan abonelerin hattına, 1 GB internet otomatik olarak tanımlanmaktadır. Aboneler Muud uygulamasını App Store veya Play Store’den ücretsiz indirerek kayıt işlemlerini yaptırmalıdır. Bu sayede 1 GB bedava internetlerini kullanmaya başlayabilirler.

Türk Telekom Tambu Bedava İnternet

Türk Telekom Tambu Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy üyeleri içinde, Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyası kapsamında sürpriz hediyeler bulunmaktadır. Aboneler Tambu klavye uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek, 1 GB bedava internetlerini kullanmaya başlayabilirler. Hediye internetin kullanılabilmesi için, Tambu uygulamasının üst kısmında bulunan hediye simgesi tıklanmalıdır. Aboneye özel gönderilen hediye kodu, 4545’e kısa mesaj olarak gönderilerek aktif edilir.

Türk Telekom Günlük İnternet Bedava

Aboneler Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyalar kapsamında, günlük bedava internet kazanmak için, telefonlarına daha önce indirdikleri Türk Telekom uygulama penceresinde, sil süpür uygulamasını kullanırlar. Aboneler ayrıca Türk Telekom’un avantajlı internet paketlerinden faydalanabilmektedir.

Türk Telekom 2 Gb İnternet Bedava

Türk Telekom öğrenci tarifesi kullananlar içinde, Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyası kapsamında, bedava internet kullanabilecekler. Kullanıcılar online işlemler uygulamasına giriş yaparak 2 GB bedava internet kazanabilirler. Üstelik hediye internetlerin hafta boyunca kullanma imkanına sahip olurlar. Türk Telekom öğrenci tarifesi kullananlar, karne hediyesi bedava internet kazanmak için uygulama penceresinden giriş yapabilirler.

Türk Telekom 2 Hafta Bedava İnternet

Halkbank 50 TL ve üzeri yükleme yapanlara, Türk Telekom bedava internet 2022 kampanyası kapsamında 5 GB internet veriyor. Üstelik ek bir ücret talep etmiyor. 2 hafta kullanım süresine sahip olan bedava internet kampanyası, 2022 Mart ayının sonunda sonlandırıldı. Türk Telekom kampanyayı devam ettirecek mi? Merakla bekleniyor. Türk Telekom’un yeni kampanyaları online uygulama penceresinden takip edilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Türk Telekom’un 2022 yılında da hediye paketlerinden abonelerini faydalandıracağını duyurdu. Türk Telekom ücretsiz internet 2022 kampanyalarından faydalanacak aboneler;

  • Uygulama penceresinden giriş yaparak Sil Süpür uygulamasından hediye internet kazanır.
  • Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet kampanyası için, Türk Telekom Mor Tarife abonesi olmak ve faturasız hat sahiplerinin 25 TL yüklemelidir. 4545’e kısa mesaj olarak 1 GB MOR HEDİYE yazarak göndermelidir.
  • Türk Telekom SelfyCard kullanıcıları, online uygulama penceresinden kat ekleme yaparak, SELFY yazarak 4545’e kısa mesaj olarak gönderdiklerinde, bir hafta geçerli 5 GB bedava internet hediyesi kazanırlar. Üstelik SlfyCard banka ATM’lerinde, POS cihazlarına, alışverişte kullanılabilmektedir.
  • Türk Telekom Tambu mobil uygulamasını kullanan aboneler, 4545’e TABMU ve hediye kodunu kısa mesaj olarak gönderdiklerinde 1 GB bedava internet kazanırlar.
  • Halkbank’a 50 TL ve üzerinde para yatıran kullanıcılar, 5555’e kısa mesaj olarak HALKBANK yazıp gönderdiklerinde, 5 GB bedava internet hediye kazanmaktadır. Türk Telekom kısa süre önce bu kampanyayı sonlandırdı. Abonelerden gelen yoğun talepler doğrultusunda, kampanyayı ilerleyen günlerde devam ettirmesi bekleniyor.

Ayrıca Türk Telekom abonelerine, hoş geldin kampanyası kapsamında 180 gün geçerli, her ay 12 GB bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom bedavöa internet 2022 kampanyaları ile abonelerine hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy kullanıcılarını 2022 yılında da sevindirdi. Türk Telkom bedava internet 2022 yılı kampanyalarında, Selfy kullanıcısı olan aboneler 1 GB bedava internet kazanabilirler. Kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler, hatlarına en az 30 TL yükleme yapmalıdırlar. Yükleme yapan aboneler, DOPDOLU HEDİYE yazıp, 4545’e kısa mesaj olarak gönderdiklerinde, gelen sms bilgilendirme mesajından sonra bedava internetlerini kullanabilecekler.

Türk Telekom Woops Bedava İnternet

Türk Telekom Woops Cepten İnternet Paketi abonelerini de, Türk Telekom bedava internet 2022 kapsamında unutmadı. Abonelerin kampanyadan faydalanması için, Woops Cepten İnternet abonesi olmak yeterli olacak. Woops Cepten İnternet paketi aboneleri, kendilerine tanımlanan kullanım paketine göre, 500 MB, 1 GB, 2 GB bedava internet hediyesini kazanırlar. Aboneler bedava internet paketlerini 00.00 ile 08.00 saatleri arasında kullanabilecekler. Ayrıca Facebook ve Twitter uygulamalarını sınırsız kullanılmaktadır.

FIRSAT

Aşağıda yorum kısmına “Türk Telekom bedava internet” istediğinizi ifade ettiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresinize bedava internet kazanma yöntemini göndereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu