Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika 2022 Kampanyası

Rate this post

Bedava internet bekleyen kullanıcılar gibi Türk Telekom bedava dakika 2022 bekleyen kullanıcıların da sayısı bir hayli fazla. Türk Telekom operatörü, bedava internet kampanyalarının yanı sıra sık sık bedava dakika kampanyaları da sunuyor. Siz de Türk Telekom müşterisiyseniz daha fazla geç kalmadan bedava dakika hakkından yararlanabilirsiniz.

BÜYÜK Fırsattan Yararlanmak İçin Yazımızın Sonunu Mutlaka Okuyun!

Türk Telekom Bedava Dakika Nedir?

Türk Telekom bedava dakika, yılın belli dönemlerinde yapılan ve Türk Telekom müşterilerine sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmet karşılığında Türk Telekom müşterileri bedava dakika hakkı elde ediyor. Kazanmış olduğunuz bedava dakika hakkınızı dilediğiniz gibi ve özgür bir şekilde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

Türk Telekom tarafından sunulan bu ücretsiz hizmet sayesinde özgür bir şekilde dilediğiniz kişilerle bedava konuşabileceksiniz. Özellikle yaz aylarında Türk Telekom bedava dakika 2022 kampanyaları sıklıkla yapılır. Bu sayede Türk Telekom müşterileri bu fırsatları yakalayarak çok daha özgür ve çok daha kazançlı bir şekilde sevdikleriyle görüşmelerini yapar.

Türk Telekom Bedava Dakika 2022

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava dakika hakkı kazanmak isteyen abonelerin uygulaması gereken adımlar oldukça basittir. İlk olarak cep telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmelisiniz. Online İşlemler uygulamasına girerek yukarıda yer alan Sil Süpür butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan bölümde ekranı parmağınızla kazıyın. Bu sayede siz de bedava dakika hakkı elde edebilirsiniz.

Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2022

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 2022

Türk Telekom tarafından sıklıkla çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Yapılan bu kampanyalara tüm Türk Telekom aboneleri katılabilir. Kampanyaların şartları ise her zaman bellidir. Bu sebepten dolayı Türk Telekom bedava dakika hilesi diye bir durum söz konusu değildir. Sil Süpür’den elde ettiğiniz bedava dakika hakkınızı kurallar dahilinde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom bedava dakika 2022 kazanmak isteyen kullanıcıların hatlarına 25 lira yüklemesi yeterli olacaktır. Türk Telekom faturasız hatlar için geçerli olan bu kampanyaya katılmak için hattınıza en az 25 lira yüklemeniz gerekir. Daha sonra “GECE” yazıp 4545’e kısa mesaj yollayarak bedava dakika hakkınızı elde edebilirsiniz. Bu sayede akşam 21.00 ile sabah 09.00 arası yapacağınız tüm konuşmalar ücretsiz olacak.

Türk Telekom Hediye Dakika Gönderme

Türk Telekom kullanıcısıysanız ve bir başka Türk Telekom numarasına dakika göndermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

İlk olarak SMS göndermeniz gerekecek. TL göndermek istediğiniz numarayı yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kaç lira göndereceğinizi girip 9235’e SMS göndermelisiniz. Bu yolu izleyerek bir başka Türk Telekom abonesine hediye dakika gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Hediye Dakika

Türk Telekom bedava dakika 2022 kapsamında Selfy’li olan kullanıcılarda bu haktan yararlanabilecek. Selfy abonesi olan Türk Telekom müşterileri en az 30 TL yüklemeleri karşılığında gece 21.00 ile sabah 09.00 arası ücretsiz konuşma hakkı elde edecek. Bunun için “GECE” yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

FIRSAT

Aşağıda yorum kısmına “Türk Telekom bedava internet” istediğinizi ifade ettiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresinize bedava internet kazanma yöntemini göndereceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu