Türk Telekom

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2022

5/5 - (1 vote)

Türk Telekom’da tıpkı diğer operatörler gibi Demokrasi ve Milli Birlik gününde abonelerine çok sayıda bedava internet ve bedava dakika sunuyor. Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2022 ile siz de bu özel günde çok kazançlı çıkabilirsiniz. Çok sayıda kampanya sunan Türk Telekom, milyonlarca abonesinin gönlüne girmeyi başardı.

BÜYÜK Fırsattan Yararlanmak İçin Yazımızın Sonunu Mutlaka Okuyun!

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi Nedir?

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan elim darbe girişiminde yüzlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Türk Telekom operatörü de bu anlamlı günde abonelerine çok sayıda bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS hakkı tanıdı. Türk Telekom 15 Temmuz bedava internet fırsatını ise milyonlar bekliyor.

Bu anlamlı günde hem internet hem dakika kazanmak istiyorsanız Türk Telekom abonesi olmanız yeterlidir. Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi kapsamında siz de dilediğiniz hediyeye kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

  • Türk Telekom 15 Temmuz 2022 kampanyası kapsamında Türk Telekom tüm abonelerine bedava dakika ve bedava SMS sunuyor. 15 Temmuz 2022 tarihinde tüm Türk Telekom müşterileri 00.00 ile 23.59 saatleri arasında şebeke içi ücretsiz görüşebilecek. Bunun yanı sıra yurt içi her yöne 1000 dakika ve 5000 SMS hediye edilecektir.
  • 15 Temmuz günü Türk Telekom, sabit internet kullanıcılarının AKN’sini kaldıracak. Böylece bir gün süreyle internet kullanıcıları Adil Kullanım Noktası’ndan muaf tutulacak.
  • 15 ve 16 Temmuz 2022 tarihlerinde ise Türk Telekom WIFI bulunan noktalarda internet ücretsiz olacak.
  • 15 Temmuz günü tüm ankesörlü telefonlarda ücretsiz olacak.
  • Muud platformunda 15 Temmuz tarihine özel 15 şarkı hazırlanmıştır. Bu listeye ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.
  • Demokrasi nöbeti tutulacak meydanlarda ise tüm Türk Telekom mağazaları sabaha kadar açık kalacak.
Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Türk Telekom Bedava İnternet 2022

Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi Ne Kadar Geçerli?

Türk Telekom 15 Temmuz hediyesi 2022 kapsamında sunulan tüm hediyeler yalnızca bir (1) gün süreyle geçerlidir. Yalnızca ücretsiz olarak sunulacak olan WIFI noktaları 15 ve 16 Temmuz olmak üzere 2 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

FIRSAT

Aşağıda yorum kısmına “Türk Telekom bedava internet” istediğinizi ifade ettiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresinize bedava internet kazanma yöntemini göndereceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu