Türk Telekom

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Rate this post

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanarak siz de bol internetin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik şimdi bedava internete sahip olmak çok daha basit. Türk Telekom abonesi olan kullanıcıların 10 GB bedava internet kazanabilmeleri için Enfes ve Kolay tarifelerine geçmeleri yeterli.

Pek çok operatör hoş geldin hediyesi kapsamında abonelere çeşitli kampanyalar sunar. Türk Telekom hoş geldin hediyesi olarak tüm kullanıcılara 10 GB bedava internet imkanı sunuyor. Üstelik bedava internete sahip olmak için herhangi bir harcama yapmanız da gerekmiyor.

BÜYÜK Fırsattan Yararlanmak İçin Yazımızın Sonunu Mutlaka Okuyun!

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nedir?

En çok tercih edilen kampanyalardan olan Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası, pek çok kişinin tercih ettiği ilk kampanyalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom’un müşterisi olmanız yetiyor. Türk Telekom’a geçiş kampanyaları olarak da bilinen bu kampanyanın bitiş süresi ise belirtilmedi.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2022

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom müşterisi olmanız yeterli. Bu kampanya için yeni Türk Telekom müşterisi olmanız, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapmış olmanız ya da hattınızı Türk Telekom’a taşımanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Teknosacell Müşteri Hizmetleri - Tüm İşlemleri Hızlıca Yapın!

Bu şartları taşıyan kişilerin son olarak Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 12 ya da Kolay 20 tarifelerinden birine geçiş yapmanız gerekiyor. Bu tarifelerden birine geçen kullanıcıların 30 gün içerisinde “HEDIYE 10” yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterlidir. Gönderilen SMS’ten sonra hattınıza 10 GB hediye internet yüklenecek.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Sizlerde Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için belirtilen şartları taşıyor olmalısınız. Kampanya hakkında bilinmesi gereken detaylar şu şekilde,

  • Kampanyaya katılabilmek için Türk Telekom müşterisi olmalısınız. Öte yandan Kolay ya da Enfes tarifelerinden belirtilen tarifelerden birini tercih etmelisiniz.
  • Enfes ya da Kolay tarifelerden herhangi birini seçtikten sonra 30 gün içerisinde 10 GB bedava internet kampanyasına başvurabilirsiniz.
  • Kampanyaya her kullanıcı bir defa katılabilir.
  • Türk Telekom 10 GB bedava internet hakkı yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Verilen hak bir başkasına devredilemez.
  • Tarifenize son vermeniz durumunda kampanyadan çıkarılacaksınız ve verilen bedava internet hakkından mahrum olacaksınız.
  • Verilen bedava internet hakkının kullanım süresi 31 gündür.

FIRSAT

Aşağıda yorum kısmına “Türk Telekom bedava internet” istediğinizi ifade ettiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresinize bedava internet kazanma yöntemini göndereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu