Bimcell

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Rate this post

Yeni operatöre geçecek olanların ciddi bir kısmı tercihlerini Bimcell’den yana kullanıyor. İnsanların Bimcell’i tercih etmesinin çok sayıda nedeni var. Bu nedenlerden en önemlisi ise Bimcell bedava internet kazanma fırsatlarının oldukça fazla olmasıdır. Bimcell hediye internet kazanmak isteyen kullanıcıların öncelikle Bimcell hatta geçmeleri gerekmektedir. Bimcell bedava internet nasıl kazanılır sorusunun net cevabını arayanlar en doğru adresteler.

Bimcell bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki kategoriyi ziyaret edin.

https://www.bedavainternetadresi.com/bimcell-bedava-internet/

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Nedir?

Herkes tarafından merak edilen konulardan biri de budur. Gerçekten Bimcell bedava internet kazanma var mı? Operatörler bedava internet verir mi? Bimcell bedava internet kazanma, Bimcell tarafından abonelerine verilen bir haktır. Yılın belli dönemlerinde Bimcell bedava internet fırsatını tüm abonelerine sunar. Aynı zamanda bazı şartları yerine getirmeniz karşılığında da hediye internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bimcell’e geçen yeni üyelere verilen 30 günlük bedava internet hakkından yararlanabilirsiniz. Bimcell hatta geçen kullanıcıları 30 gün boyunca 9 GB hediye internet, 300 SMS ve 300 dakika bekliyor. Bimcell bedava internet hakkından faydalanmak için “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir. Bimcell bedava internet 2022 kapsamında Bimcell abonelerini birbirinden farklı ve kazançlı hediyeler bekliyor.

Haftalık ve aylık kazanabileceğiniz Bimcell hediye internet kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Bimcell faturasız hat sahipleri bedava internet hakkından yararlanmak için en az 65 TL’lik yükleme yapması gerekiyor.

  • En az 65 TL ve üzeri yapılan yüklemelerde haftalık 5 GB hediye internet
  • En az 100 TL ve üzeri yapılan yüklemelerde aylık 5 GB hediye internet
Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Bimcell Bedava İnternet 2022

Hakkından yararlanabilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra “BIMCELL SENLIK” yazıp 4551’e yollayın.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Hediye Çarkı – Salla Kazan

Bimcell bir Türk Telekom iştirakı olduğu için Türk Telekom mobil uygulaması olan Salla Kazan üzerinden bedava internet kazanabilirsiniz. Bimcell haftalık hediye nasıl yapılır sorusunun cevabını arayanlar da Salla Kazan uygulamasını kullanabilir. Bimcell bedava internet kazanmak için ilk olarak Salla Kazan uygulamasını mobil cihazınıza indirmelisiniz.

Bimcell Salla Kazan uygulamasına girdikten sonra “Bana Özel” bölümüne gelerek buğulu olan ekranı parmağınızla açarak çıkan hediyeye sahip olabilirsiniz. Salla Kazan uygulamasını yalnızca haftada bir defa kullanabilirsiniz. Bimcell hediye internet kazanma yönteminin en etkili yolu Salla Kazan uygulamasıdır. Bu uygulamanın bir diğer adı da Bimcell bedava internet uygulaması olarak da biliniyor.

Bimcell Bonus Nasıl Yapılır?

Bimcell bonus, yeni Bimcell hat alanlara özel olarak tanınan bir haktır. Farklı operatörde olan ya da yeni hat almak isteyenlerin Bimcell’i seçmeleri durumunda birbirinden özel hediyelere de sahip olacaklar. Bimcell bonus olarak bilinen bu kampanyadan yararlanmak için Bimcell hat satın almalısınız. Hattınızı satın aldıktan sonra 30 gün içinde “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e göndermelisiniz.

Bimcell Monthly 2GB Bonus Nedir?

Bimcell aylık 2GB bonus olarak da bilinen bu kampanya tüm Bimcell abonelerine yönelik çıkarılmış bir fırsattır. Aylık 2GB Bimcell internetine sahip olmak için artık sadece 25 TL! Bimcell aylık 2GB internet satın almak için “2GB” yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bimcell bedava internet kazanma yöntemleri en güncel hediye internet kazanma metotlarıdır. Bimcell bedava internet kazanmak için Salla Kazan uygulamasını her hafta kullanabilir ve birbirinden farklı hediyeleri kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu