Yaşam

Bim Bayramda Açık mı kapalı mı 2022?

5/5 - (1 vote)

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber pek çok kişi Bim marketin bayramda hizmet verip vermeyeceğini merak ediyor. Bim bayramda açık mı kapalı mı 2022 sorusunun cevabını milyonlar araştırıyor.

Bim, Kurban Bayramı’nın 1. ve 2. günü kapalı olacağını duyurdu. Böylelikle 9-10 Temmuz tarihlerinde Bim market hizmet vermeyecek. Bayramın 3. ve 4. günü ise Bim normal çalışma saatlerinde hizmet vermeye devam edecek. Bim bayramda hangi günler açık? Bayramın üçüncü ve dördüncü günü tüm Bim şubeleri açıktır.

Gündeme ilişkin tüm güncel bilgileri Yaşam kategorisinde bulabilirsiniz.

Bim Bayramın İlk Günü Açık mı?

Kurban Bayramı 9-12 Temmuz 2022 tarihleri arasındadır. Bayramın ilk günü olan 9 Temmuz’da ülke genelindeki tüm Bim şubeleri kapalı olacaktır. Tüm alışverişlerinizi bayramdan önce tamamlamanız yararınıza olacaktır.

Bim bayramda açık mı

Bim Bayramın İkinci Günü Açık mı?

10 Temmuz 2022 bayramın ikinci günü de ülke genelindeki tüm Bim şubeleri kapalı olacaktır. Herhangi bir mağduriyet yaşamamak için 9 Temmuz öncesi tüm alışverişinizi yapmanız önerilir.

Bim Arefe Günü Açık mı?

8 Temmuz 2022 Kurban Bayramı arefe günüdür. Arefe gününde tüm Bim şubeleri tam zamanlı olarak hizmet verir. Sabah 09.00 ile akşam 21.00 arasında gönül rahatlığıyla arefe günü alışveriş yapabilirsiniz.

Bim Bayramda Kaçta Açılıyor?

Kurban Bayramı’nın ilk iki günü olan 9 ve 10 Temmuz 2022 tarihinde tüm Bim şubeleri kapalıdır. Kurban Bayramı’nın 3. ve 4. günü ise tüm Bim şubeleri normal çalışma saatlerinde hizmet verir. 11 Temmuz itibariyle tüm Bim marketleri 09.00 ile 21.00 arasında hizmet verir.

Bu Kampanyaya Baktınız mı?  Hellinger Terapisi - Aile Dizimi (Zeytin Ağacı Terapisi)

Bim Bayramda Kaçta Kapanıyor?

Türkiye’de hizmet veren tüm Bim marketleri bayramın ilk iki günü kapalı olduğu için bayramın üçüncü ve dördüncü günü tüm Bim şubeleri 21.00’da kapanıyor.

Bim Bayramda Kaç Gün Kapalı?

Türkiye genelinde faaliyet gösteren tüm Bim şubeleri bayramın ilk iki günü kapalıdır. Bayramın üçüncü günü açılan Bim market, normal çalışma saatlerinde hizmet verecektir. Her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı’nda Bim şubeleri ilk iki gün hizmet vermez.

Bim Çalışma Saatleri 2022

Bim market 2022 yılı itibariyle haftanın 7 günü sabah saat 09.00’da açılıyor. 81 ilin tamamında faaliyet gösteren Bim marketlerin açılış saatleri aynıdır. Bim’in en yoğun günü ise cuma günüdür. Çünkü aktüel ürünler günleri cuma günleri başlamaktadır. Bu sebepten dolayı Bim cuma günleri çok yoğun olur.

Bim marketin kapanış saati 21.00’dır. Ülke genelinde yer alan tüm Bim şubeleri 09.00 ile 21.00 arasında faaliyet gösterir. Bim çalışanları ise vardiyalı olarak çalışır. Böylelikle iki grup şeklinde sabahçı ve öğlenci gruplar vardiyalı bir biçimde çalışır.

Bim Hafta Sonu Açık mı?

Türkiye’de tüm Bim şubeleri hafta sonu da açıktır. Bim hafta sonu çalışma saatleri 09.00 ile 21.00’dır. Belirlenen saatler arasında dilediğiniz gibi rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri istediğiniz Bim şubesine gidebilir ve tıpkı hafta içinde olduğu gibi özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Hatta kampanyalar genel olarak hafta sonu yapıldığı için daha karlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu